Fifi nuk njihet në foton e fundit!

Ka qenë gjithmonë një vajzë mjaft simpatike, por që kur nisi humbjen në peshë, Fifi e ka tërhequr edhe më shumë vëmendjen.

Këngëtarja ka ndryshuar shumë; humbja e kileve të tepërta i ka evidentuar edhe më teper tiparet e saj, por në foton e fundit të postuar në Instagram duket vërtet më joshëse se kurrë! Gati-gati, nuk e njohëm!

 

View this post on Instagram

 

Kur t’shtin n’dore @arber_bytyqi_mua 😍#newprojectscomingsoon Jacket by @dollskill

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

 Këngëtarja duket se është mjaft aktive së fundi, dhe vetëm dy ditë pasi publikoi “Mbi dozë”, një bashkëpunim ky i realizuar me Blleki, njoftoi se do të vijë shumë shpejt me një projekt tjetër të ri!

Previous ArticleNext Article