Balerini i “Dancing With The Stars Albania” lidhet me ish-in e Raoul Bovës!

Ish bashkëshortja e Raoul Bovës ka një dashur të ri. Ai është 15 vjet më I vogël se 47 vjecarja dhe është balerin! Pasi përfundoi në radarin e “gossip-it”, Chiara Giordano e pranoi hapur se është e dashuruar me Andrea Evagelistan.

Këtë rrëfim e bëri me një foto romantike të tyre në det, shoqëruar me mesazhin: “ Dhe ne..të dy”!

Martesa 14 vjecare e Chiarës me Bovën përfundoi para 7 vjetësh. Por ndërsa aktori e ribëri shpejt jetën e tij me Rocio Munoz Morales, Chiara kishte mbetur vetëm. Njeriu që i “ktheu buzëqeshjen”,  32 vjecari Andrea, sipas revistës “Who” ishte shoqëruesi i këngëtares Evi Reçi në edicionin e parafundit të spektaklit ‘Dancing With The Stars Albania’.

easy dinner ideas
Previous Article