E diela e me familjen; mamat VIP zbukuruan instagramin këtë fundjavë me të vegjlit e tyre!

Duhet t’ju kenë rënën edhe ju në sy se sa i bukur ishte instagrami këtë të diel, teksa pasi kanë lënë pas angazhimet e javës prindërit e njohur VIP ja kanë kushtuar fundjavën krejësisht familjes.

Nën ‘urdhërat’ e të vegjëlve të shtëpisë, të  veshur sport e ‘casual’ e të shkundur nga stresi dhe përgjesgjësitë e puënve, sikur ta kishin bërë me fjalë mamat e njohura të ekranit e shoëbiz-it shqiptar ndanë  me ndjeskësit e tyre momente nga e diela plot dashuri.

 

View this post on Instagram

 

S’e di juve a ju ka ardhur gje Halloween-i nja 3 jave para apo vetem mua🤦‍♀️? Miremengjes😩

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Nga përpjekja e mami Fatmës për të ushqyer të voglin Noah; apo tek Halloëeen-i i hershëm i Jonit të mami Arbanës, e deri tek sybukuri i Xhemi apo fëmijë të tjerë mamash të famshëm, instagrami nuk na është dukur kurrë kaq i ëmbël sa kjo e diel…

 

View this post on Instagram

 

🌸 SUNDAY 🌸

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

 

View this post on Instagram

 

🧸🎈

A post shared by 𝘟𝘩𝘦𝘮𝘪 𝘚𝘩𝘦𝘩𝘶 (@xhemishehu_) on

easy dinner ideas
Previous Article