Fifi tregon më në fund se kush ia ka rrëmbyer zemrën?!

Përpara disa muajsh, Filloreta Raçi I bëri të gjithë të diskutonin për jetën e saj private kur bëri këtë postim: “Krej cfarë dua në jetë është vëmendja jote dhe vetëm e jotja. Nëse duhet me luftu ka me luftu. Nëse duhet me u çmend ka me u çmend. Nëse duhet me u bë palaço kam me u bo palaço. Me të pa tu kesh, krejt i boj. Ama dorë nga ty nuk heq dot kollaj”, me të cilin etiketoi atë që duket se ishte njeriu i saj i zemrës.

 

View this post on Instagram

 

Let me blow your thoughts 💥 M.U.A : @arber_bytyqi_mua Dress : @novecento.luxury.boutique

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Në muajin prill, Prive.al shkruante se ky djalë, të cilin Fifi e cilëson si “dashurinë e jetës”, quhet Xhuljo Tabaku dhe se lidhja e tyre ishte mbi një vjecare. Këngëtarja vetë nuk pohoi asgjë. Por së fundi ka hedhur një hap që tregon se ndoshta, më në fund po kërkon ta tregojë hapur lidhjen e saj. Në llogarinë e saj ka vendosur të ndjekë vetëm djalin të cilin e etiketoi dhe në postimin në ‘Instastory’, i quajtur pikërisht Xhuljo.

 

Previous ArticleNext Article