Modelet e trikove me të cilat nuk do t’ju duhet zjarri këtë dimër!

Me dimrin që po afron dhe ditët tashmë të shkurtuara një gotë verë e ngrohtë, gështenja të pjekura si dhe një veshje e rehatshme do të ishte panorama perfekte e nje pasditeje dimërore.

Ashtu si disa sezone me radhë, edhe këtë sezon trikot e punuara me shtiza, apo material pellushi e leshi janë një produkt ‘must’ në garderobën tonë, dhe nëse ende nuk e keni një të tillë më poshtë ju paraqesim disa modele që sugjerojnë stilistët e famshëm për dimrin 2020-2021.

Me një veshje të tillë nuk do t’ju duhet të kërkoni ambiente me zjarr pasi ngrohtësia do jetë në trikon tuaj.

easy dinner ideas
Previous Article