“ Bebi po vjen”; Ledri nuk di c`të bëjë, nuk mban lotët!

Sara Hoxha dhe Ledi Vula e kanë pritur me padurim ardhjen në jetë të vazjës së tyre, dhe tashmë ai cast është shumë pranë. Por Sara ndërkohë nuk ndjeni dot pa i bërë partnerit një lojë. Teksa ai ndodhej në dhomën tjetër, Sara ka hedhur pak ujë te bluza duke i treguar se i kanë plasur ujrat. Ledrin nuk e mban vendi dhe nuk di c`të bëjë më parë. I jep një karrige të ulet ndërsa pyet  “Ta telefonoj mamin?”. Ajo në fund nuk mban dot të qeshurën, ndërsa Ledri nuk mban lotët kur mësoi se ishte një shaka, ndërsa emocionet i ka të mëdha.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Previous Article