Dyshohet se është vrarë, do të zhvarrosen eshtrat e Whitney Houston!

Bota u shokua në 2012-tën nga vdekja e Whitney Houston, diva e muzikës e cila u gjet pa pajetë në vaskë. Ajo ishte vetëm 48 vjec dhe u tha se vdekja erdhi si shkak I një mbidoze droge.

Por mediat e huaja raportojnë se ka shumë dyshime rreth fundit të trishtë të Whitney, aq sa tani është vendosur të rihapet hetimi për këtë cështje dhe trupi i saj të zhvarroset. Është hedhur hipoteza se këngëtarja e famshme mund të jetë vrarë nga i dashuri i së bijës, i cili ishte I pranishëm kur u gjet trupi I saj.

Thuhet se Nick Gordon kishte një motiv dhe një mundësi për ta vrarë, por detaje të mëtejshme, ende nuk ka.
Previous ArticleNext Article