‘Outfit-i’ i shtatorit: 7 ide për ta nisur stinën gjithë stil!

Gëzuar 1 shtatorin! Gëzuar nisjen e vjeshtës. Me freskimin e motit natyrshëm na lind edhe dëshira për t’u veshur bukur, për të qenë stil e trend pasi vapa nuk do të na bezdisë më. Andaj disa përditësime rreth modës gjatë nisjes së shtatorit, gjithkush do t’i mirëpriste.

 

Duke mledhur çdo informacion dhe trend që kanë sugjeruar shtëpitë gjigande të modës për vjeshtë-dimër 2021 më poshtë do të gjeni 7 ide për ta nisur shtatorin gjithë stil.

Pantallonat kilote 

Prerje klasike e pantallonave serioze 

Fustani tub

Xhaketa klasike Chanel dhe fundi ‘pencil’ 

Fundi ‘plisse’ 

Këmisha nën triko 

Fustan midi

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article