Mediat e “ndanë” nga i fejuari, vajza e Eros Ramazzotti-it: “Sa gënjeni”!

Nuk ka lamtumire, nuk ka vetmi e as beqari për Aurorën, sepse vajza e Eros Ramazzotit dhe Michele Hunziker nuk është ndarë nga i fejuari, sic shkruan këto ditë mediat italiane. Si për t`i treguar se gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra, ajo postoi në rrjetet sociale një foto në shtrat me Goffredon. “Ej, jemi akoma këtu”, ka shkruar vajza. Fansat e saj tashmë po marrin frymë lirisht, sepse mes ciftit gjërat shkojnë për bukuri. Në fakt, cfarë provash të tjera duhen përvec fotove ku shihen të përqafuar e duke qeshur me njëri-tjetrin ndërsa shijojnë një romancë tre vjecare!

Previous ArticleNext Article