Dhe me fotot e dasmës, reperi shqiptar na njoftoi papritur se i ka dhënë fund beqarisë!

Nuk dimë kur, ku dhe si: dimë vetëm se reperi shqiptar Buta id ha fund beqarisë dhe është ne qiellin e shtatë! Ai ka vendosur të ndajë me publikun fotot e dasmës, ku shihet i veshur mjaft elegant me kostum e papion, ndërsa nusja ka një fustan me dekolte të thellë dhe të carë të theksuar, që i ekspozon thuajse krejtësisht njerën këmbë. Fotot bardh e zi janë të realizuara me mjaft mjeshtëri. Urimet për ciftin vërshuan, si nga ndjekësit ashtu dhe nga personazhe në zë të skenës shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Buta (@bashbuta)

Previous ArticleNext Article