Zbulohet ekrani ku do të transmetohet seriali HOT!

Ermal Mamaqi, producenti i serialit “HOT, me anë të një postimi në rrjetin e tij social Instagram zbuloi ekranin se ku do të mund ta shohim serialin, i cili sikurse ishte bërë me dije më parë fillon në vjeshtë. “HOT së shpejti në TV Klan”, ka shkruar ai përkrah promos së serialit.

Kujtojmë që pjesë e serialit janë figura të njohura të ekranit shqiptar, si: Klea Huta, Jonida Vokshi, Irgen Çela. Megi Pojani, Ana Lika, Kastriot Çaushi, Monika Lubonja, Erblin Bajko, Amos Zaharia, Inis Gjoni etj. Mesa duket çdo gjë është gati, dhe shumë shpejt seriali do të fillojë…

Previous ArticleNext Article