6 trendet që fiksuam nga ‘street style’ në Javën e Modës në Londër

‘Street style’ jashtë pasarelave aty ku bëhet moda e vërtetë. Pasi u pa çfarë prezantuan disa prej emrave më të njohur të modës në Britani, Java e Modës në Londër mori gjithë vëmendjen e duhur jo vetëm në pasarela por edhe jashtë saj.

Blogerë të famshëm, fotografë, e njerëz të apasionuar pas modës kanë mbushur këto ditë rrugët e kryeqytetit anglez duke shfaqur trendet që do të drejtojnë stilin dhe veshjet në muajt në vazhdim.

7 prej tyre janë si më poshtë:

Ngjyrat ylber

Çanta me rrip zinxhiri 

Tartan (kuadrate) 

Pantallona pa forma 

‘outfit’ krejtësisht i zi 

Veshje të shkurtra 

Previous ArticleNext Article