Gëzim i madh për gazetaren shqiptare, bëhet nënë për herë të parë!

Është një gëzim nga ato që nuk mund ta mbash për vete, por duhet ta ndash patjetër me të gjithë. Gazetarja Kozeta Turishta është bërë nënë për herë të parë, dhe me fotot e postuara në rrjetet sociale i prezantoi menjëherë të gjithë me Joseph, vogëlushit që po lumturuar kaq shumë jetën e saj dhe të bashkëshortit, Eduart. Ish reportere në News 24 e më pas, moderatore e emisionit të pasdites në Top Channel, Kozeta është zhvendosur prej disa vitesh në SHBA ku ka ndërtuar një jetë të re, e cila tani, është plotësuar më së miri!

Previous ArticleNext Article