“Ndoshta prandaj jam beqar sot”, përgjigja e Alex Rodriguez bëhet virale!

Përpara lidhjes me Jennifer Lopez, Alex Rodriguez ka qene për një vit në një marrëdhënie me aktoren e famshme Cameron Diaz. Kete ia risollen ndermend, kur ishte i ftuar në Fox Sports. Në ekran po shfaqej një montazh pamjesh nga lojtarë të Tampa Bay Rays duke ngrënë kokoshka, dhe pas tyre, në ekran shfaqet Cameron duke ushqyer Alex po me kokoshka gjatë Super Bowl 2010. ” Epo, kjo është ndoshta arsyeja pse jam beqar”, u shpreh ai me shaka dhe të tjerët në studio, nuk pushonin dot së qeshuri.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article