Blendi Fevziu, një baba krenar në krah të vajzës së tij “yll”!

“Gëzuar ditëlindjen Mishel”! Blendi Fevziu preferoi të mos bënte dedikime të gjata e plot ngarkesë emocionale, sic ato që shohim plot në raste të ngjashme. Gazetari i njohur u mjaftua me një foto ku shihet se bashku me vajzën e tij të madhe, e ku më shumë fjalë në fakt, mund të ishin të tepërta, pasi fotoja flet vetë: Mishel është bërë një yll i vërtetë, me përmasa modeleje dhe me shije mjaft të rafinuar!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

Previous ArticleNext Article