“Gjysma ime tjetër”: Me një foto, Graciano bën dedikimin më të bukur të dashurisë!

Balerini dhe koreografi Graciano Tagani dhe moderatorja Argjira Spanca e pranuan për herë të parë publikisht majin e këtij viti se po jetojnë një histori dashurie, e cila që prej atëherë, vetëm sa është forcuar. Dyshja në fakt, po jeton momente mjaft të bukura, e dëshmuar fare qartë kjo edhe postimi i fundit i balerinit të talentuar në Instagram. “Gjysma ime tjetër”, ka shkruar ai në krah të fotos ku shihet së bashku me Argjirën, ndërsa e shoqëron komentin e tij dhe me një emoji në formë zemre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Graciano Tagani (@graciano_tagani)

Komplimentet kanë vërshuar, dhe jo pa të drejtë në fakt, sepse bashkë bëjnë një cift mjaft simpatik! Pak përpara se të pohonin për të gjithë lidhjen e tyre, Graciano qe shprehur se ishte në një bashkëjetesë dhe se ndihej shumë i lumtur. “Një kthesë shumë e madhe në jetën time ka qenë dhe dashuria. Më ka plotësuar shpirtërisht,” ishte pohimi i tij.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article