“Dhimbje të mëdha”…Celine Dion i jep fansave lajmin e keq!

Celine Dion ka dhënë një lajm të keq për fansat e saj, sidomos ata që prisnin me padurim ta shikonin në Las Vegas. Këngëtarja e famshme i ka anulluar të gjitha koncertet atje. Shfaqjet ishin planifikuar në muajin e ardhshëm dhe në fillim të vitit të ardhshëm në The Resorts World Theater, ndërsa biletat do të rimbursohen të gjitha. “Më thyhet zemra”- shkroi Dion në Instagram. “Ekipi im dhe unë po punonim për shfaqjet përgjatë 8 muajve të fundit dhe të mos jesh në gjendje të performosh është e trishtueshme për mua. Ndihem aq keq dhe veçanërisht për zhgënjimin e të gjithë fansave që kishin planifikuar të vinin në Las Vegas. Tani duhet të përqëndrohem tek shërimi im. Do mundohem ta kaloj sa më shpejt të mundem,”është shprehur ajo.

Previous ArticleNext Article