“Kemi njëri-tjetrin”, Adriana Matoshi dhe partneri 22-vjeçar ribashkohen pas disa muajsh

I dashuri i aktores Adriana Matoshi, Keith Groeneveld, është rikthyer pas disa muajsh në vendlindjen e partneres, në Kosovë.

Ka qenë vetë Adriana që ka publikuar një fotografi në rrjetet e saj sociale përkrah Keith në një nga daljet e tyre.

“Kjo është e bukura e gjetjes së një partneri që të do dhe të respekton, sepse edhe pasi të gjitha uljeve dhe ngritjeve, ne kemi njëri-tjetrin, gjë që e bën udhëtimin të vlejë”, ka shkruar Adriana duke cituar Michelle Obamën.

Keith dhe Adriana po shijojnë lidhjen prej afro dy vitesh, përkundër paragjykimeve të mëdha që iu bënë për diferencën që ata kanë në moshë. Kujtojmë që deputetja është nënë e katër fëmijëve, nga një martesë e mëparshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article