Aurela Hoxha bën xing me Dua Lipën, por këngëtares sikur i rri më mirë fustani!

 

Aurela Hoxhës i pëlqen që pas disa periudhave qetësie, t`i “ngacmojë” me ndonjë foto ndjekësit e saj. Modelja postoi së fundi në profiling e saj në Instagram një foto ku shihet me një fustan të bardhë të shkurtër dhe mjaft ekstravagant.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Nuk ishte hera e parë që e shihnim një fustan të tillë.

Në fakt, një të tillë mbante veshur këngëtarja me famë botërore Dua Lipës, gjatë vizitës së saj disa muaj më parë në Butrint. Dua zgjodhi Shqipërinë për të kaluar një pjesë të pushimeve të saj verore së bashku me familjen.

Aurela duket vërtet mjaft në formë dhe fustani i rri shumë mirë, por Duas sikur i shkon më shumë, si brune që është, ose të paktën kështu na u duk ne!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article