Dua Lipa na e ëmbëlsoi ditën me albumin e fillores, thjesht një kukull!!

Një bukuri natyrale është ajo e Dua Lipës, dhe këtë e dëshmon qartë dhe një album i vjetër fotosh që këngëtarja ka postua, duke treguar se ka qenë edhe fëmijë po aq e bukur sa c`është sot.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

“Kam qenë gjithmonë më e shkurtra e brezit”, shkruan ajo, ndërsa duket që është më e shkurtër se shoqet e saj në këto foto, por me sa duket ka hedhur trup më vonë.

Fotot I ka shprekur nëna e  shoqes së saj të fëmijërisë, të cilës i shkuan dhe falenderimet e Duas.Komplimentet kanë vërshuar për të, dhe janë që të gjithë mëse të merituara!

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article