29.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

Është fejuar? Flet Adele!

Adele ka folur së fundmi ndaj aludimeve që kanë qarkulluar në mediat e huaja se është fejuar me partnerin e saj, Rich Paul.

Pasi ndezi thashethemet për fejesë në shkurt duke mbajtur një unazë masive diamanti në Brit Awards, këngëtarja e “Easy on Me” ka sqaruar në kopertinën e tetorit 2022 të Elle se nuk është fejuar. “Unë nuk jam fejuar. Unë thjesht pëlqej bizhuteri të nivelit të lartë, djalë!”.

Fituesja e Grammy-t, megjithatë, konfirmoi se ajo dëshiron të rimartohet dhe po planifikon të zgjerojë familjen e saj një ditë me agjentin sportiv.

“Nuk kam qenë kurrë e dashuruar kështu. Unë jam e fiksuar pas tij”, tha ajo për Paul, duke shtuar, “Unë patjetër dua më shumë fëmijë. Unë jam një shtëpiake dhe një jetë e qëndrueshme më ndihmon me muzikën tim”.

Ndërkohë Adele shtoi se për momentin është e fokusuar kryesisht në koncertin e saj në Las Vegas, të cilën e riplanifikoi në korrik, pasi e shtyu atë në janar.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit