Momentet më cool të modës 2017

Nuk do ta besoni, por as pasarelat, as tendencat më të fundit nuk kanë qenë kaq cool dhe fashion sa daljet e papritura të artistëve të njohur në skenë, duke ndezur prozhektorët…Kendi i Kuzhines

10 gjëra që nuk i dini për kosin

Kur është shpikur? Është e vërtetë që shitej dikur në…

Biskota xhenxhefili për Krishtlindje? Receta e lehtë dhe e përsosur

Çfarë Krishtlindje është pa biskota xhenxhefili? Çfarë dhurata të Krishtlindjeve…

Supa e nxehtë orientale kundër ngricës

Në kërkim të një supe të ngrohtë perfekte pët të…

Pini një smoothie me spinaq dhe do të doni të pini mijëra!

Mjafton ta bëni me recetën e duhur Një pije e…

Sallata e frutave me ngjyra, një kryevepër për t’u shijuar dhe parë

Thuhet se të hash me ngjyra bën mirë për shëndetin…

StilJetese

BordoArt

Lexuarat

Busull

Bordo ne Instagram

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.