Nuk e vëmë në dyshim, që Meghan Markle ka marrë disa leksione përpara dasmës. Mirëpo, mësohet se menjëherë pas ceremonisë, …

Flokët me një gjatësi mesatare stil Bob kanë kohë që janë kthyer në një trend të padiskutueshëm. Këtij trendi duket …

Këngëtarja shqiptare Albërie Hadërgjonaj ka një bukuri që duket se nuk largohet kurrë. Ajo është gjithmonë super e kuruar në …

Floriana Garo është bërë nënë për herë të parë vetëm dy muaj me parë, me një vajzë të vogël që …

Dhe pritjes i erdhi fundi! Emina Cunmulaj është bërë nënë për herë të dytë! Modelja bukuroshe ka sjellë në jetë …

Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale dhe më të komentuara gjithashtu. Çfarëdo që poston …

Dhjetëra kilometrat e një filmi, e vetëm një hap drejt suksesit të regjisorit dhe skenaristit të talentuar, i cili përfaqëson …

Ata tashmë janë burrë e grua, edhe para Zotit. Meghan Markle dhe Princ Henri (sepse ai në të vërtetë quhet …

Netta është këngëtarja që rrëmbeu trofeun e Eurovizionit me këngën “Toy”. Me pak pikë diferencë, në vend të dytë u …

Këngatarja Anjeza Shahini, pasi u martua me diplomatin anglez u largua nga Shqipëria për të vijuar jetën në angli, në …