KreuStil Jetese

Koleksioni më seksi i këpucëve

Nga e zeza fatale tek takat e larta duke kaluar nga motivet leopard, dizenjuesi italian i këpucëve, Francesco Russo, sjell ekskluzivisht për butikun online, “Net-A-Porter”, një koleksion seksi. Pesë modele unike që shumë shpejt mund t’i blini tek “Net-A-Porter”.

Aktualisht përgjegjës i sektorit të këpucëve të Dior, dizenjuesi italian imagjinon prej pesë sezonesh koleksionin e tij. Projekti i tij i ri në bashkëpunim me Net-A-Porter sjell pesë nga modelet më të mira. Çizme dhe këpucë me taka të larta, krejtësisht të llakosura, prej lëkure të lyer dhe të zbukuruar me detaje leopard.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF