12.5 C
Tirana
E diel, 26 Mars, 2023
spot_img

“Burberry Home”, dhurata për Krishtlindje 100% british

Për festat e fund vitit, shtëpia angleze paraqet një linjë të re të quajtur “Burberry Home”, të përbërë nga blloqe, axhenda dhe mbështjellëse për shishet që t’i mbajnë të ngrohta. Objekte të vogla për Krishtlindje shumë british. Mbështellëse për shishe prej kashmiri të zbukuruara me ikona britanike për të mbajtur ngrohtë lëngjet, blloqe shënimesh shumë praktike, apo axhenda prej lëkure të zbukuruara me motive të ndryshme. Tre objekte të vogla në versione luksoze dhe të inspiruara nga dhuratat në butikun Burberry në Londër.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit