KreuStil Jetese

Beatles shfaqen në platformat streaming për Krishtlindje

Ja një dhuratë Krishtlindjesh para kohe pët të gjithë fansat e katër djemve, shumë në modë, që imitojnë grupin e famshëm britanik Beatles, madje mbajnë edhe të njëjtin emërtim, vijnë tashmë në platformat dixhitale.

Ndërkohë që në aspektin ligjor kompanitë ishin disi të lëkundura që të përhapnin muzikën e Beatles në platformat e tyre, më në fund këto pranuan dhe ju, më në fund, mund të dëgjoni këngët e “Paul McCartney and Co”.

Sipas revistës amerikane Re/Code, katalogu i plotë i Beatles do të jetë i disponueshëm që ditën e nesërme në “Apple Music” dhe “Spotify” dhe do të jetë gjithashtu në të gjitha platformat e tjera ligjore.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF