KreuStil Jetese

Dakota Johnson dhe Kate Hudson ‘shkëmbejnë’ nënat…

Dy breza aktoresh, nëna dhe bija, të katërta mjaft të suksesshme. Kate Hudson, 36 vjeçe dhe Dakota Johnson, 26 vjeçe i ‘shkëmbyen’ për një moment nënat e tyre, biondet e famshme të Hollivudit për të realizuar një foto mjaft të këndshme gjatë pushimeve që po kalojnë së bashku në Aspen. Në foton gazmore, 70-vjeçarja Goldie Hawn është ulur në prehrin e Dakota Johnson, vajza e Melanie Griffith, ndërsa 58-vjeçarja ka pozuar e përqafuar me Kate Hudson, vajza Goldie Hawn. “Goldie, Dakota, Kate dhe unë duke u kënaqur në Aspen!” – shkroi Griffith, bashkë me foton të cilën e shoqëroi me postimin: ‘Koha e kaluar mes nënave dhe bijave është më e mira’.

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF