Irina Shayk pret flokët

Lajmë të reja! Irina Shayk ka tashmë flokë të shkurtër. Mesa duket supermodelja është duke punuar në një projekt shumë të fshehtë (duke gjykuar edhe nga hashtagu i saj në Instagram), dhe ne mund të supozojmë se transformimi i saj e flokëve është pjesë e këtij projekti.
Modelja ka postuar një video të shkurtër në Instagram, ku ajo shfaqet në plazh me flokë të shkurtër.
Pak kohë më parë, Irina ndryshoi flokët e saj nga bjonde në të zeza për shkak të një projekti në fushën e modelimit. Është kaq e qartë që kur bëhet fjalë për të punuar, ajo është kaq pro.
Tani pyetja që lind është nëse Irina ka prerë vërtet flokët apo kjo është një parukë?
Gjithsesi duhet të presim të shohim projektin e saj të fshehtë, për të kuptuar më shumë se për çfarë bëhet fjalë.

Burimi: InStyle Mag

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article