KreuBordo Men

Ndryshimi drastik i Messit, ashtu si nuk e keni parë kurrë!

Lionel Messi ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik gjatë kësaj vere, duke mos qenë më ai djali i thjeshtë që ishim mësuar të shihnim për vite me radhë.
Ylli argjentinas ka shtuar numrin e tatuazheve pas përfundimit të sezonit turistik. Dhe sikur të mos mjaftonte, ai ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve.
Në një foto të postuar në “Instagram”, Messi paraqitet me një “look” krejtësisht të ri. Por kanë mjaftuar vetëm pak minuta pas publikimit të fotos dhe kanë ardhur menjëherë reagimet dhe ironitë e shumta. Komentuesit shkruajnë se ylli argjentinas është inspiruar nga paraqitjet e Nasri e Ramsey, duke publikuar edhe fotot të këtyre futbollistëve me flokë të verdha.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF