KreuCelebrity

Vajza e Manjola Nallbanit boton romanin e parë!

Manjola Nallbani ka shprehur gjithë lumturinë e saj për botimin e romanit të parë të vajzës së Sindi duke shpërndarë një foto në Instagram. “Lundrimi përmes detit të kaltër”, kështu titullohet romani i vajzës së Manjolës, që e ka shkruajtur kur ishte vetëm 10 vjeç. “’Lundrimi përmes detit te kaltër’. Ky do te jete libri më i çmuar ne jetën time, sepse eshte shkruar nga vajza ime e vogel Sindi Tona, para 2 vjetesh ( 10 vjec). Ne momentin qe mora ne dore,kete krijim te mendjes dhe fantazise se Sindit, u ndjeva e lumtur dhe krenare pa fund prandaj dhe po e ndaj me ju kete emocion”, shkruan Manjola në faqen e saj të Instagramit. Shprehja “talenti rrjedh në vena” është mëse i vërtetë në këtë rast.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF