KreuCelebrity

Përgatitjet e Sarës dhe Ledionit për të pritur djalin!

Pas bujës së madhe që shkaktoi lajmi që ato do të bëheshin prindër, tashmë Sara dhe Ledion Liço kanë nisur përgatitjet për të pritur pjesëtarin më të ri të familjes Hoxha.
Moderatori ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, ku shihen një sërë librash, të cilët kanë lidhje me kujdesin ndaj fëmijëve dhe të qenurit baba.
“Leximet e mia për verën”, ka shkruar Ledioni. Jo vetëm ai, por edhe Sara në profilin e saj në Snapchat ka postuar një foto, ku shihej duke lexuar një libër që bënte fjalë për mëmësinë.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF