Kështu i falenderon fansat Dua Lipa!

Ndërkohë që ka arritur mbi 250 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram, Dua Lipa ka menduar ti përshëndesë ato në një mënyrë të veçantë. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka postuar një video nudo, ku shihet në vaskë, teksa nga dritarja shihet pamja e New York-ut.
“250 mijë! Ju jeni më të mirët. Faleminderit për dashurinë dhe suportin. Mezi po pres të iu tregoj më shumë. Ju dua”, ka shkruar Dua.
Çdo ditë e më shumë këngëtarja është duke korrur sukses dhe duke ngjitur hapa të reja në karrierën e saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *