KreuStil Jetese

Charlize Theron siç nuk e keni parë ndonjëherë, ka shtuar 15 kile

Charlize Theron është një aktore e famshme jo vetëm për talentin e saj, por edhe për bukurinë. Aq sa, është bërë muza e padiskutueshme e Dior dhe parfumeve të saj. Në fotot e publikuara nga “Daily Mail”, që janë përhapur në rrjetet sociale duke u bërë viralë, duket e tjetërsuar.

Aktorja me origjinë nga Afrika e Jugut,  shfaqet me një fizik krejt të ndryshëm nga ai që jemi mësuar ta shikojmë zakonisht: me 15 kile më shumë, flokë të çrregullta, madje edhe me një bark që bie lehtazi në sy. Mirëpo kjo pamje disi e çrregullt, është dashur të bëhet për realizimin e një filmi.

 

Edhe në 2003 në fakt ndodhi që ka ndryshuar pamjen e saj për filmin “Monster”, bazuar në historinë e Aileen Wuomos, ku ajo dënohej për vrasjen e shtatë burrave, edhe që më pas do të ekzekutohej në Florida, pasi kaloi 12 vjet në gjendje shumë të rëndë.

Ai interpretim e meritonte çmimin “Oscar”. Me sa duket edhë këtë herë aktorja është “e uritur” për një tjetër statujë ari…

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF