30 bukuroshet shqiptare që sollën pranverën

Pranvera me një lule nuk vjen, por ama me shumë vjen dhe nuk  e kemi fjalën vetëm për lulet në livadh, apo në pemë. Të mëdha, të vogla, me ngjyra, me gjethe ose jo, të gjitha lulet e mundshme do të jenë pjesë e pandashme e garderobës sonë këtë sezon. Të gjithë stilistët në prezantimet e koleksioneve të tyre të vitit 2017, lulet i kanë bërë pjesë të sfilatave të këtij sezoni.  Duket se edhe vajzat e njohura të showbizit tonë kanë sjellë pak pranverë nëpërmjet veshjeve të tyre. Në fustane, funde e këmisha cohat me buqeta lulesh janë të preferuarat e bukurosheve të ekranit tonë. Ne ju sjellim një galeri fotosh, në të cilat pranvera ka ardhur më bukur se kurrë nëpërmjet ‘look-ut’ të këtyre 30 fytyrave publike.

 

Previous ArticleNext Article