BMW Seie 8… legjenda rikthehet

Ka munguar prej një kohë të gjatë, BMW Serie 8, esenca e aftësisë krijuese, inxhinierike dhe teknologjike që mund të ofrojë shtëpia gjermane. Kur, vitin e ardhshëm, versioni përfundimtar të konceptit që u paraqit në konkursin e elegancën në Villa d’Este, do të mbërrijë në konëesionaret do të kenë kaluar gati 20 vite nga largimi i modelit të fundit të super flamurtarit sportiv të Mynihut, maksimumi i gamës së BMW-së që prej 1989 deri në 1999.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *