KreuCelebrity

10 veshjet më të kushtueshme të Kate Middleton për 2016!

Kate Middleton i jemi referuar gjithmonë për stilin e saj, për aq kohë sa Dukesha e Cambridge spikat për shijen në të veshur.

Tepër rrallë e veshur njësoj, paraqitjeve të Middleton duhet t’ia njohim vlerën cilësisë së përfaqësuar. Duke u kujdesur gjithmonë për të pasuruar garderobën me emrat e firmave më të famshme, çmimi i veshjeve të ekspozuara përgjatë 2016 nga ana e Kate rezultoi $214,788. Wow!

Këtë vit, shifrat tejet të larta vijnë si pasojë e dy tureve të mëdha të Dukeshës, në vende të ndryshme. Ai i Indisë arriti vlerën prej $43,291, ndërsa ai i Kanadasë i kushtoi plot $76,687 (vetëm garderobë). Veshja më e shtrenjtë e Kate për 2017 vjen nga Alexander McQueen dhe Jenny Packham. Ndërsa palltot Catherine Walker, spikatën si më të preferuarat e Middleton, që nga ana tjetër, erdhën me një çmim aspak të lirë.

Klikoni në galeri për të parë 10 veshjet më të  shtrenjta të Dukeshës, shoqëruar me emrat e firmave dhe çmimet përkatëse.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF