5.5 C
Tirana
E premte, 31 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Nuk e dinim kaq romantik The Weeknd!

Këngëtari The Weeknd preferon të mos flasë asnjëherë për të dashurën e tij Selena Gomez nëpër intervista, por ka bërë një gjest mjaft romantik  në Instagram. Edhe kjo është mënyrë publike e të shprehurit të dashurisë, apo jo?

Këngëtari i hitit “Starboy” ka postuar në Instastory dy foto që kanë të bëjnë pikërisht me Selenën. E para ishte fotoja e një çantë të firmës Coach, imazh i së cilës është zgjedhur bukuroshja Selena. Ndërsa në foton tjetër duket se artisti po përqafon të dashurën e tij ndërsa luan në Playstation, ai e ka shoqëruar foton me një koment: “Në shtëpi” shkruan ai dhe sigurisht sepse shtëpia ndodhet aty ku rreh edhe zemra! Sa bukur që duken! A do të ketë edhe ndonjë reagim nga Selena tani?

 

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit