KreuFashion

Veshje komode për zyrë që nxjerrin në pah personalitetin tuaj!

Doni që të dukeni e veshur sa më komode, praktike, por edhe me stil në ambientet e punës suaj? Ne ju vijmë në ndihmë me këtë galeri me pesemëbëdhjetë ide  fantastike, të jeni të sigurta se me keto kombinime do t’ju shohin me zili!

Tani nuk do të keni më nevojë të mendoheni apo të vonoheni në mëngjes përpara dollapit tuaj. Për elegancë dhe një look ndryshe nga e zakonshmja ju sugjerojmë të shfletoni galerinë! Me këto ide, perfekte për stinën e vjeshtës,  e keni të zgjidhur pjesën e veshjes për të gjithë javën! Mos harroni t’i ndani me mikeshat tuaja këto kombinime!

 

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF