Bebe në dietë? Nuk e lënë rehat gatimet tipike shqiptare të mamit!

E kemi parë shpesh Beben në ambientet e palestrës, duke u kujdesur dhe duke u ushtruar me kujdes për arritjen e formave fizike perfekte. E tashmë që Viti i Ri është kaq pranë, Rexha i ka shtuar forcat për të qenë në top-formë. Por, duket se diçka po e pengon këngëtaren së fundmi.

Bebe ka postuar një video në My Story, ku shihen dy tava me byrek, të përgatitura nga e ëma e artistes. “Problemi i dietave shqiptare”, ka shkruar Rexha, ndërsa  ka pyetur mamanë e saj: “Me çfarë është kjo pitja këtu?”. Bebe ka vijuar më pas shpjegimin, duke thënë se sa të shijshme janë këto gatime tipike shqiptare, madje i ka krahasuar byrekët me picat!

Mesa duket, Rexha nuk mund t’iu rezistojë gatimeve vendase, e jo pa faj. Një dark fundvitit tipike shqiptare në familjen e këngëtares!

Previous ArticleNext Article