Prezantuesja shqiptare për Ledionin: “Zbrit me këmbë në tokë…”

Një nga komentet (ndoshta) të fundit për këtë vit ka qenë ndaj Ledion Liços, në një nga emisonet shqiptare. Ka qenë Einxhel Shkira ajo që ka bërë disa deklarata lidhur me Ledionin, edhe ndonëse çdo fjalë është thënë në formë këshille.

https://www.instagram.com/p/BdJD-lSFU2J/

“Ta mendosh nga një djalë i vogël, i lezetshëm dhe simpatik që kemi ndjekur në emisionet muzikore, ai tashmë është një figurë e madhe dhe e rëndësishme në Top Media. Megjithatë, mesa kam dëgjuar nga njerëzit dhe me letrat që më vijnë nga njerëzit që i duan të keqen të tjerëve, ankohen vazhdimisht për sjelljen pak arrogante të Ledionit. Dhe doja t’i thoja që bashkë me famën dhe me suksesin, njerëzit zbresin edhe me këmbë në tokë dhe janë më të sjellshëm. Duke qenë se ke krijuar një familje shumë të bukur, po të jap një dhuratë”, ka deklaruar Einxhel.

Epo, mesa duket e ka bërë të qartë mendimin e saj për Liçon…

Previous ArticleNext Article