5.5 C
Tirana
E premte, 31 Mars, 2023
spot_imgspot_img

Kur operacionet plastike shkojnë siç duhet!

Më poshtë ju tregojnë vajza tmerrësisht të pashme, të cilat përdorën operacione plastike për të qënë akoma më shumë. Dhe shumica prej tyre duhet të jenë shumë të kënaqura me rezultatet. Epo, ndoshta përveç numrit 9, e cila ishte shumë herë më mirë më parë.

Cila mendoni se ka qënë rasti i shkuar më mirë?

1. Christina Aguilera

aguilera

2. Angelina Jolie

angelina

3. Jennifer Aniston

aniston

4. Megan Fox

fox

5. Kim Kardashian

kardashian

6. Blake Lively

lively

7. Nicki Minaj

minaj

8. Gwyneth Paltrow

paltrow

9. Pamela Anderson

pamala

10. Scarlett Johansson

scarlett

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit