KreuCelebrity

Orgesa Zaimi feston ditëlindjen dhe urimi i mamit me siguri do të jetë më i bukuri!

Orgesa feston sot dilëlindjen e saj të 33-të, e krahas dhjetra urimeve nga miq e familjare njëri ndër to mesa duket është më i veçanti, siç edhe është edhe personi që ka shkruar ato rreshta për Orgesën. Këngëtarja ka marrë një urim nga mami i saj, e cila me fjalë shumë të ndjera ka uruar vajzën e saj duke i dëshiruar asaj të gjitha të mirat e botës, por duke mos harruar të shprehë krenarinë që ka ajo sot teksa sheh Orgesën si artiste e nënë model. Këngëtarja ka ndarë mesazhin e bukur për ndjekësit e saj në Instagram, ku kanë vërshuar urimet nga fansat dhe miqtë e saj.

Urime ditëlindjen Orgesa!

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF