26.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

Po vjen Halloween-i! Inspirohuni nga VIP-at

Halloween, festa e cili është e famshme nga amerikanët, gjithnjë e më shumë po festohet në çdo vens të botës, duke paraqitur çdo vit e më shumë fantazinë në veshje dhe shndërrime.

Dhe në fakt ata që dukt se e presin më me padurim këtë festë janë të famshmit e Hollivudit që presin me padurim të shkëlqejnë me personazhin e zgjedhur. Shihni disa prej personazheve më të arrira ndër vite nga VIP-at:

Chrissy Teigen, 2011

Colton Haynes, 2014

Demi Lovato, 2013

 

Heidi Klum, 2008

Heidi Klum, 2017

Heidi Klum, 2013

Iggy Azalea, 2013

Jennifer Lopez, 2015

Josh Duhamel e Fergie, 2015

Katy Perry, 2014

Kim Kardashian, 2008

Nicole Scherzinger, 2015

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit