27.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

Ermal Mamaqi kundër “Xing me Ermalin”!

E shtuna mbrëma është një garë e fortë për të vjedhur audiencën mes dy programeve “Shikon kush luan” në Top Channel dhe “Xing me Ermalin” në Tv  Klan. Ermali dhe Luana ndonëse janë miq jashtë ekranit, kanë  një ‘luftë të ftohtë’ mes tyre për të çuar secili prej tyre publikun në ekranet përkatëse. Por çdo të ndodhi nesër mbërma? Cilin program do të ndjekin teleshikuesit?

Ndonëse Mamaqi ende nuk ka na njohur me të ftuarin e kësaj jave, nga ana tjetër Vjollca sapo ka publikuar spotin me të ftuarit e puntatës së të shtunës. Nese Zaimina Vasjari, Robert Berisha, apo Ronela Hajati nuk ju duken arsye e mjaftueshme për të qëndruar në Top Channel, prisni…Ermal Mamqi duket se ka menduar të sfidojë pikërisht veten e tij, pasi ai do të jetë një ndër të ftuarit e Luanës të shtunën e 20 tetorit. Në të njëjtën orë, moderatori karizmatik do të dalë ‘kundër’ vetes së tij dhe kjo tingëllon vërtet çuditshëm.

Megjithatë kuriozë jemi të dimë se si do të na ftojë moderatori të ndjekim Ermalin tek ‘xingu’, dhe jo atë tek ‘Shiko kush luan’…

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit