Fansi-Adelina Tahirit: “A puthet plakushi 50 vjecar për para, turp të kesh”?! Këngëtarja s’ja lë mangut

Adelina Tahiri ka realizuar pak orë më parë një live video me ndjekësit e saj në Instagram, teksa priste bashkëshortin në makinë. Këngëtarja dhe avokati i njohur maqedonas Serjoza Markov që së fundmi janë bërë prindër të një djali janë komentuar shpesh në media për diferencën e madhe të moshës që kanë me njëri-tjetrin.

Të njëjtën temë ka prekur edhe njëri prej ndjekësve që gjatë videos e ka pyetur këngëtaren nga Shkupi “A puthet plakushi 50 vjeçar, ncncnc turpt tkesh per para” pasi ky i fundit sapo mbërriti në makinë i dhuroi bashkëshortes një puthje pasionante.

Këngëtarja e cila duket se nuk u vu aspak në siklet nga pyetja iu përgjigj menjëherë pa iu shmangur duke i thënë se ajo e puth dhe se ka fare problem. ” Ti nëse se puth ske nevojë unë e puthi”- tha 27 vjeçarja.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article