Bora Zemani i bën të birit një dedikim kaq prekës për ditëlindje!!

Karriera e saj pati një hov të madh me prezantimin e “Këngës Magjike“ në krah të Ardite Gjebreas dhe Klaudia Pepës, ku Bora Zemani na befasoi me talentet e shumëfishta si prezantuese, këngëtare dhe kërcimtare.

Por Bora ka dhe të tjera veti që meritojnë lavdërimin: ajo është një nënë e përkushtuar, e këtë nuk lë rast pa e treguar. Ditelindja e Arborit ishte nje rast i mire per ta bere kete.

“Fiks para katër vitesh erdhe në botën time!12/12/2014 Faleminderit Zot për këtë ditë! Djali im, shoku im i ngushtë, thesari im, dhurata më e bukur! Nuk ta them dot me fjalë sa të dua. Uroj vetëm shëndet e lumturi për ty! Happy birthday my all”!,  ka shkruar mdoeratorja.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article