10.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
spot_img

Richard Gere, baba për herë të dytë në moshën 70-vjeçare

Aktori i famshëm i Hollywood ka përjetuar për herë të dytë emocionin e bukur të të bërit baba. Mediat e huaja shkruajnë se Richard Gere i cili është në prag të 70-tave, së bashku me patrneren e tij 35-vjeçare Alejandra Silva mirëpritën fëmijën e tyre të parë që është djalë. Çifti është shprehur tejet i emocionuar për këtë ngjarje të rëndësishme në jetën e tyre.

Të dy partnerët kanë nga një fëmijë nga martesat e tyre të mëparshme. Richard ka një djalë 19-vjeçar me ish-bashkëshkorten Carey Loëell, ndërsa Alejandra ka një djalë 5-vjeçar nga martesa e mëparshme.

Gere dhe partnerja Silva u takuan për herë të parë në vitin 2014 në një butik luksoz të cilin Alejandra e kishte blerë së bashku me ish-bashkëshortin e saj.

 

 

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit