Fshiu menjëherë Instagramin, ja ç’bën dhe ku është aktualisht Lori Hoxha

Nuk ka kaluar as 24 orë që nga momenti kur fashionistja Lori Hoxha vendosi të mbyll llogarinë e saj në rrjetin social Instagram ku është tejet aktive.

Por nëse vendosi të zhdukej nga Instagrami, 25-vjeçarja vazhdon të jetë aktive në një tjetër rrjet social, Snapchat. Sipas fotove që ka publikuar së fundmi, zbulohet se Lori gjendet aktualisht në Londër, pas disa ditëve të kaluara në Tiranë.

Ajo ka publikuar foto nga auditoret e fakultetit dhe në të tjera vendndodhje ku ka qenë orët e fundit.

Previous ArticleNext Article