KreuStil Jetese

Në fillim i veshi Olta pastaj Xhensila, atletet 900$ GUCCI qenkan të preferuarat e tyre!!!

Nuk është hera e parë që vajzat e njohura të showbiz-it shqiptar ndajnë të njëjtat preferenca kur vjen puna për veshjet apo aksesorët e tyre të preferuar. Pak rëndësi ka nëse është një veshje, çantë apo këpucë ajo që vlen të thuhet është se lersonazhet e njohur shqiptar janë gjithmonë një hap me trendet e reja.

“Përplasja” e radhës në shijet e modës është ajo mes aktores së njohur Olta Goxhari dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. Dy vajzat brenda 6 ditësh kanë veshur të njëjtat atlete të keijuara nga Gucci ndonëse në stile të ndryshme: Olta gjatë pushimeve në Spanjë me një fustan, ndërsa Xhensila me xhinse dhe t-shirt në aeroportin e Vienës për të udhëtuar me komoditet për në ndalesën dhe koncertin e radhës.

Atletet ngyrë pana me logo “Gucci” në pjesën e jashtme u kanë kushtuar vajzave plot 890$ nëse i referohemo çmimit aktual në faqen zyrtare të markës së njohur dhe shumë të preferuar.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF