KreuStil Jetese

Lidhja e Arbana Osmanit & Eduart Grishajt! Ja pse 7 maji është kaq i rëndësishëm për çiftin

Arbana Osmani prej kohësh po përflitet për romancën me regjisorin e programit të saj, Eduart Grishaj. Por duket se puna dhe ndjenjat nuk janë të vetmet që lidhin çifti më të ri të showbiz-it shqiptar, pasi një tjetër rastësi është zbuluar mes dyshes.

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj festojnë ditëlindjet në të njëjtën ditë! Po, po e lexuat mirë! Çifti i ri ka ditëlindjen në 7 maj dhe kjo është lehtësisht e kuptueshme nga urimet e fotot e publikuara në këtë datë.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF